Elm və dəstək layihələrinin maliyyələşdirilməsi ilə bağlı onlayn tədbir keçiriləcək
Noyabrın 12-də, saat 11:00-da Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) təşkilatçılığı ilə KOB-ların elm və dəstək layihələrinin maliyyələşdirilməsi ilə bağlı elan edilmiş müsabiqə ilə bağlı məlumatlandırıcı vebinar keçiriləcək.
Tədbirin təşkilində məqsəd müsabiqənin şərtləri, lazım olan sənədlər və layihələrin qiymətləndirilməsi prosesi barədə KOB subyektlərini məlumatlandırmaq, onları maraqlandıran sualları cavablandırmaqdır.
KOB subyektləri aşağıda linkə daxil olmaqla tədbirdə iştirak edə bilərlər:
https://zoom.us/j/91886385301?pwd=a0NnemxnRVhXVGlUbSttcFNqUG95UT09
Meeting ID: 918 8638 5301
Passcode: 852909
Qeyd edək ki, mikro, kiçik və orta sahibkarlığın inkişafı ilə əlaqədar elm və dəstək sahələri üzrə layihələrin maliyyələşdirilməsinə dair KOBİA tərəfindən elan edilmiş müsabiqəyə sənəd qəbulu noyabrın 15-də başlanılır. Hər bir layihə üzrə maliyyələşdirilmə məbləği 20 min manata qədərdir. Müsabiqə ilə bağlı ətraflı məlumat üçün: https://bit.ly/3H909ef

Состоится онлайн-мероприятие по финансированию научных и поддерживающих проектов
12 ноября в 11:00 состоится информативный вебинар в связи с объявленным конкурсом на финансирование научных и поддерживающих проектов МСБ, организованный Агентством Развития Малого и Среднего Бизнеса (АРМСБ).
Цель мероприятия - проинформировать МСБ об условиях конкурса, необходимых документах и процессе оценки проектов, ответить на их вопросы.
МСБ могут принять участие в мероприятии, перейдя по следующей ссылке:
https://zoom.us/j/91886385301?pwd=a0NnemxnRVhXVGlUbSttcFNqUG95UT09
ID встречи: 918 8638 5301
Код доступа: 852909
Отметим, что прием документов на конкурс на финансирование научных и поддерживающих проектов, объявленный АРМСБ в связи с развитием микро-, малых и средних предприятий, начинается 15 ноября. Объем финансирования каждого проекта составит до 20 тысяч манатов. Подробнее о конкурсе: https://bit.ly/3H909ef