Elm və dəstək layihələrinin maliyyələşdirilməsi ilə bağlı onlayn tədbir keçiriləcək
Noyabrın 12-də, saat 11:00-da Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) təşkilatçılığı ilə KOB-ların elm və dəstək layihələrinin maliyyələşdirilməsi ilə bağlı elan edilmiş müsabiqə ilə bağlı məlumatlandırıcı vebinar keçiriləcək.
Tədbirin təşkilində məqsəd müsabiqənin şərtləri, lazım olan sənədlər və layihələrin qiymətləndirilməsi prosesi barədə KOB subyektlərini məlumatlandırmaq, onları maraqlandıran sualları cavablandırmaqdır.
KOB subyektləri aşağıda linkə daxil olmaqla tədbirdə iştirak edə bilərlər:
https://zoom.us/j/91886385301?pwd=a0NnemxnRVhXVGlUbSttcFNqUG95UT09
Meeting ID: 918 8638 5301
Passcode: 852909
Qeyd edək ki, mikro, kiçik və orta sahibkarlığın inkişafı ilə əlaqədar elm və dəstək sahələri üzrə layihələrin maliyyələşdirilməsinə dair KOBİA tərəfindən elan edilmiş müsabiqəyə sənəd qəbulu noyabrın 15-də başlanılır. Hər bir layihə üzrə maliyyələşdirilmə məbləği 20 min manata qədərdir. Müsabiqə ilə bağlı ətraflı məlumat üçün: https://bit.ly/3H909ef

An online event concerning funding scientific and support projects to be held
At 11:00 on November 12, an informative webinar will be held in connection with the competition announced for funding SMB’s scientific and support projects, arranged by the Small and Medium Business Development Agency (SMBDA).
The event is aimed at informing SMBs of the competition terms and conditions, the required documents, and the project assessment procedure and answering their questions.
SMBs can join the event by the link:
https://zoom.us/j/91886385301?pwd=a0NnemxnRVhXVGlUbSttcFNqUG95UT09
Meeting ID: 918 8638 5301
Passcode: 852909
Note that the acceptance of documents for the competition for funding scientific and support projects, announced by the SMBDA in connection with the development of micro, small, and medium businesses, starts on November 15. Each project will be funded for up to AZN 20,000. For more information on the competition: https://bit.ly/3H909ef