“Korporativ idarəetmə, investisiyalar, investorların maraqlarının qorunması, biznes etikası və korporativ sosial məsuliyyət” üzrə İşçi Qrupunun iclası keçiriləcək
Biznes Mühiti və Beynəlxalq Reytinqlər üzrə Komissiyanın “Korporativ idarəetmə, investisiyalar, investorların maraqlarının qorunması, biznes etikası və korporativ sosial məsuliyyət” İşçi Qrupunun 31 may 2022-ci il tarixində saat 15:00-da “Zoom” onlayn platforması vasitəsilə növbəti iclasının keçirilməsi nəzərdə tutulur.
İclasda İşçi Qrupunun əvvəlki iclasında verilmiş tapşırıqların və qərara alınmış məsələlərin icra vəziyyəti, eləcə də 2022-ci il üzrə fəaliyyət planında nəzərdə tutulan tədbirlərə və onların operativ icrasının təşkilindən irəli gələn vəzifələrə dair müzakirələr aparılacaqdır.
İclasda işçi qrupa üzv olan dövlət orqanlarının, eləcə də özəl və beynəlxalq şirkətlərin məsul şəxsləri iştirak edəcəkdir.

Meeting of the Working Group on "Corporate Governance, Investments, Investor Protection, Business Ethics and Corporate Social Responsibility" will be held
Meeting of the Working Group on
The next meeting of the Working Group of the Commission on Business Environment and International Ratings "Corporate Governance, Investments, Investor Protection, Business Ethics and Corporate Social Responsibility" will be held on May 31, 2022 at 15:00 on the online platform "Zoom".
The meeting will discuss the implementation of the tasks and decisions of the previous meeting of the Working Group, as well as the measures envisaged in the action plan for 2022 and the tasks arising from the organization of their operational implementation.
The meeting will be attended by officials of government agencies, members of the Working Group, as well as private and international companies.