Gənc Sahibkarların III Forumu keçiriləcək
Gənclər və İdman Nazirliyi, Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA) və Gənclər Fondunun birgə təşkilatçılığı ilə 2022-ci il noyabrın 22-də Tovuz rayonunda Gənc Sahibkarların III Forumu keçiriləcək.
Forumun məqsədi gənc sahibkarları mövcud dövlət dəstəyi mexanizmləri barədə məlumatlandırmaq, yeni imkanlar və çağırışlar barədə fikir və təkliflərin müzakirəsidir.
Forumda iştirak etmək istəyənlər noyabrın 10-dək aşağıdakı linkdə göstərilən anket-formanı doldurmaqla qeydiyyatdan keçə bilərlər: https://forms.gle/QUrLMpBcypmikXmH6

Состоится III Форум молодых предпринимателей
III Форум молодых предпринимателей пройдет в Товузском районе 22 ноября 2022 года при совместной организации Министерства молодежи и спорта, Агентства по развитию малого и среднего бизнеса (KOBİA) и Молодежного фонда.
Цель форума – информирование молодых предпринимателей о действующих механизмах государственной поддержки, обсуждение идей и предложений о новых возможностях и вызовах.
Желающие принять участие в форуме могут зарегистрироваться, заполнив форму по следующей ссылке до 10 ноября: https://forms.gle/QUrLMpBcypmikXmH6.