Gənc Sahibkarların III Forumu keçiriləcək
Gənclər və İdman Nazirliyi, Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA) və Gənclər Fondunun birgə təşkilatçılığı ilə 2022-ci il noyabrın 22-də Tovuz rayonunda Gənc Sahibkarların III Forumu keçiriləcək.
Forumun məqsədi gənc sahibkarları mövcud dövlət dəstəyi mexanizmləri barədə məlumatlandırmaq, yeni imkanlar və çağırışlar barədə fikir və təkliflərin müzakirəsidir.
Forumda iştirak etmək istəyənlər noyabrın 10-dək aşağıdakı linkdə göstərilən anket-formanı doldurmaqla qeydiyyatdan keçə bilərlər: https://forms.gle/QUrLMpBcypmikXmH6

On November 22, 2022 the Ministry of Youth and Sports, the Small and Medium Business Development Agency (KOBİA) and the Youth Fund will jointly organize The III Forum of Young Entrepreneurs in Tovuz region.
The purpose of the forum is to inform young entrepreneurs about existing state support mechanisms, discuss ideas and proposals about new opportunities and challenges.
The registration form is available in the following link and must be completed by November 10 to participate in the forum: https://forms.gle/QUrLMpBcypmikXmH6.