Səudiyyə Ərəbistanının investisiya nazirinin müavini ilə görüşdə əməkdaşlıq perspektivləri və hər iki ölkənin işgüzar dairələri arasında əlaqələrin inkişafı müzakirə edilib.
Səudiyyə Ərəbistanına səfər çərçivəsində Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) İdarə Heyətinin sədri Orxan Məmmədov Səudiyyə Ərəbistanının investisiya nazirinin beynəlxalq əməkdaşlıq üzrə müavini Məhəmməd Əl Hasnah ilə görüşüb.
Görüşdə hər iki ölkənin işgüzar dairələri arasında əlaqələrin genişləndirilməsinə və əməkdaşlıq imkanlarına dair fikir mübadiləsi aparılıb.

At the meeting with the deputy investment minister of Saudi Arabia, the prospects of cooperation and the cultivation of ties between the business circles of the two countries were discussed.
Within the scope of his visit to Saudi Arabia, Orkhan Mammadov, Chairman of the Board of the Small and Medium Business Development Agency (KOBİA) met with Mohammad Al Hasnah, Deputy Minister of Investment of Saudi Arabia for International Cooperation.
At the meeting, views were shared on the expansion of relations and opportunities for cooperation between the business circles of the two countries.