KOBİA-da Türkiyə şirkətləri ilə görüş keçirilib
Türkiyənin alternative enerji və sənaye sektorlarında fəaliyyət göstərən iş adamları ilə görüşdə biznes və investisiya, yerli KOB-larla əməkdaşlıq imkanları barədə fikir mübadiləsi aparılıb.
“Caspian Energy Club”un “Sənaye həftəsi” tədbiri çərçivəsində ölkəmizdə səfərdə olan Türkiyənin alternativ enerji və sənaye sektorlarında fəaliyyət göstərən iş adamları Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyində (KOBİA) olublar.
KOBİA-nın İdarə Heyətinin sədri Orxan Məmmədov və iş adamları arasında keçirilən görüşdə ölkəmizdə biznes və investisiya qoyuluşu, yerli KOB-larla əməkdaşlıq imkanları və bu sahədə KOBİA-nın dəstəyinə dair fikir mübadiləsi aparılıb.

Meeting held with companies of Türkiye at KOBİA
At the meeting with businesspersons operating in the alternative energy and industry fields of Türkiye, perspectives were shared on business and investment, cooperation prospects with local SMBs.
As part of "Industry Week" event of Caspian Energy Club, businesspersons operating in the alternative energy and industry fields of Türkiye, who were on a visit to Azerbaijan, paid a visit to the Small and Medium Business Development Agency (KOBİA).
At the meeting held between Orkhan Mammadov, Chairman of the Board of KOBİA, and businesspersons, mutual avenues were discussed on business and investment in our country, cooperation prospects with local SMBs and support of KOBİA in this field.