KOBİA-da Türkiyə şirkətləri ilə görüş keçirilib
Türkiyənin alternative enerji və sənaye sektorlarında fəaliyyət göstərən iş adamları ilə görüşdə biznes və investisiya, yerli KOB-larla əməkdaşlıq imkanları barədə fikir mübadiləsi aparılıb.
“Caspian Energy Club”un “Sənaye həftəsi” tədbiri çərçivəsində ölkəmizdə səfərdə olan Türkiyənin alternativ enerji və sənaye sektorlarında fəaliyyət göstərən iş adamları Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyində (KOBİA) olublar.
KOBİA-nın İdarə Heyətinin sədri Orxan Məmmədov və iş adamları arasında keçirilən görüşdə ölkəmizdə biznes və investisiya qoyuluşu, yerli KOB-larla əməkdaşlıq imkanları və bu sahədə KOBİA-nın dəstəyinə dair fikir mübadiləsi aparılıb.

В KOBİA прошла встреча с турецкими компаниями
На встрече с бизнесменами, занятыми в сфере альтернативной энергетики и промышленном секторе Турции, состоялся обмен мнениями по бизнесу и инвестициям, возможностям сотрудничества с местными МСП.
В рамках мероприятия «Неделя промышленности» Caspian Energy Club находящиеся с визитом в Баку бизнесмены, занятые в сфере альтернативной энергетики и промышленном секторе Турции, посетили Агентство развития малого и среднего бизнеса (KOBİA).
На встрече с участием Председателя правления KOBİA Орхана Маммадова и бизнесменов, состоялся обмен мнениями о бизнесе и инвестициях в нашу страну, возможностях сотрудничества с местными МСП и поддержке KOBİA в этой сфере.