Biznes layihələr və ideyalar bir platformada - www.invest.smb.gov.az
Biznes layihəsi olan və investor axtaran, mövcud biznesini satmaq istəyən və müxtəlif layihələrə yatırım etmək istəyən investorlar üçün onlayn platforma yaradılıb.
Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA) tərəfindən Azərbaycanda kiçik və orta sahibkarlıq subyektlərinin investisiya imkanlarını genişləndirmək məqsədilə investisiya portalı - www.invest.smb.gov.az yaradılıb.
Portalda müxtəlif investisiya layihələri və biznes ideyalar yerləşdirilib. Biznes layihəsi olan və investor axtaran, mövcud biznesini satmaq istəyən və müxtəlif layihələrə yatırım etmək istəyən investorlar portalın imkanlarından istifadə edə bilərlər.
Azərbaycan, ingilis və rus dillərində fəaliyyət göstərən portalda qeydiyyatdan keçməklə müvafiq xidmətlərdən istifadə etmək mümkündür. Portalda məlumat yerləşdirilməsi ödənişsizdir.
Biznes layihəsi olan və investor axtaran, mövcud biznesini satmaq istəyən və müxtəlif layihələrə investiya yatırmaq istəyən sərmayədarları www.invest.smb.gov.az portalından istifadə etməyə dəvət edirik.

Бизнес-проекты и идеи на одной платформе - www.invest.smb.gov.az
Создан онлайн-портал для предпринимателей, имеющих бизнес-проекты и ищущих инвесторов, желающих продать свой текущий бизнес или инвестировать в различные проекты.
Агентством Развития Малого и Среднего Бизнеса (KOBİA) в Азербайджане создан инвестиционный портал - www.invest.smb.gov.az   с целью расширения возможностей инвестиций для малых и средних предпринимателей.
На портале размещены различные инвестиционные проекты и бизнес-идеи. Предприниматели, имеющие бизнес-проекты и ищущие инвесторов, а также инвесторы, желающие инвестировать в различные проекты, могут воспользоваться возможностями портала.
Азербайджанcкий, английский и русский языки поддерживаются на портале, и для использования соответствующих услуг необходимо пройти регистрацию. Размещение информации на портале бесплатно.
Приглашаем предпринимателей с бизнес-проектами, ищущих инвесторов, желающих продать свой существующий бизнес и инвестировать в различные проекты, использовать портал www.invest.smb.gov.az .