“Beynəlxalq Aqro Biznes Forum-2024” keçiriləcək
Dövlət və özəl qurumların iştirakı ilə forum çərçivəsində aqrar sahənin gündəmində olan məsələlər müzakirə ediləcək, B2B görüşlər keçiriləcək.
20-21 fevral tarixlərində Bakıda “Beynəlxalq Aqro Biznes Forum-2024” keçiriləcək. KOBSKA və “AGRO TV Azərbaycan”ın birgə təşkilatçılığı ilə keçiriləcək tədbirə Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA) də dəstək göstərir.
“Baku Marriott Hotel Boulevard”da baş tutacaq forumun məqsədi aqrar sahədə fəaliyyət göstərən KOB subyektləri arasında əməkdaşlığın gücləndirilməsi, investorların Azərbaycana cəlb olunması və şirkətlərin satış imkanlarının artırılmasıdır.
Forum çərçivəsində dövlət rəsmilərinin çıxışları, aqrar sahədə qabaqcıl şirkətlərin və rəsmilərin iştirakı ilə təşkil olunacaq panellərdə sektorun gündəmində olan məsələlərin müzakirəsi, B2B görüşlərin və konfransın keçirilməsi planlaşdırılıb. Tədbirdə bir sıra ölkələrdən nümayəndələrin və investorların iştirakı nəzərdə tutulur.
“Beynəlxalq Aqro Biznes Forum-2024” də iştirak etmək üçün qeydiyyatdan keçmək və elektron bilet əldə etmək lazımdır (https://ebiletstore.com/event/international-agro-business-forum).

В рамках форума с участием государственных и частных структур будут обсуждаться вопросы повестки дня аграрной сферы, пройдут встречи B2B.
20-21 февраля в Баку пройдет “Международный Агробизнес форум-2024”. KOBSKA и Агентство по Развитию Малого и Среднего Бизнеса (KOBİA) также оказывают поддержку мероприятию, организованному совместно Agro TV Azerbaycan.
Целью форума, который состоится в "Baku Marriott Hotel Boulevard", является укрепление сотрудничества между субъектами МСП, работающими в аграрной сфере, привлечение инвесторов в Азербайджан и повышение возможностей продаж компаний.
В рамках форума запланированы выступления государственных чиновников, обсуждение вопросов повестки дня сектора на панелях с участием ведущих компаний и официальных лиц в аграрной сфере, проведение B2B-встреч и конференций. Мероприятие предполагает участие представителей и инвесторов из ряда стран.
Для участия в "Международном Агробизнес Форуме-2024" необходимо зарегистрироваться и получить электронный билет (https://ebiletstore.com/event/international-agro-business-forum).