“Beynəlxalq Aqro Biznes Forum-2024” keçiriləcək
Dövlət və özəl qurumların iştirakı ilə forum çərçivəsində aqrar sahənin gündəmində olan məsələlər müzakirə ediləcək, B2B görüşlər keçiriləcək.
20-21 fevral tarixlərində Bakıda “Beynəlxalq Aqro Biznes Forum-2024” keçiriləcək. KOBSKA və “AGRO TV Azərbaycan”ın birgə təşkilatçılığı ilə keçiriləcək tədbirə Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA) də dəstək göstərir.
“Baku Marriott Hotel Boulevard”da baş tutacaq forumun məqsədi aqrar sahədə fəaliyyət göstərən KOB subyektləri arasında əməkdaşlığın gücləndirilməsi, investorların Azərbaycana cəlb olunması və şirkətlərin satış imkanlarının artırılmasıdır.
Forum çərçivəsində dövlət rəsmilərinin çıxışları, aqrar sahədə qabaqcıl şirkətlərin və rəsmilərin iştirakı ilə təşkil olunacaq panellərdə sektorun gündəmində olan məsələlərin müzakirəsi, B2B görüşlərin və konfransın keçirilməsi planlaşdırılıb. Tədbirdə bir sıra ölkələrdən nümayəndələrin və investorların iştirakı nəzərdə tutulur.
“Beynəlxalq Aqro Biznes Forum-2024” də iştirak etmək üçün qeydiyyatdan keçmək və elektron bilet əldə etmək lazımdır (https://ebiletstore.com/event/international-agro-business-forum).

Within the scope of the forum, state and private institutions will engage in discussions on issues regarding the agenda of agriculture field, and B2B meetings will take place.
Baku will host the "International Agro Business Forum-2024" on February 20-21. The event, which will be jointly organized by KOBSKA and "AGRO TV Azerbaijan", is also supported by the Small and Medium Business Development Agency (KOBİA).
The objectives of the forum, which will be held at the "Baku Marriott Hotel Boulevard", is to enhance collaboration among SMBs engaged in the agricultural sector, draw investors to Azerbaijan, and expand sales prospects of companies.
As part of the forum, state officials will deliver speeches, major leading companies and agricultural officials will participate at panel meetings discussing topics on the agenda, B2B meetings will take place, and a conference is scheduled as well. The event is anticipated to draw participants and investors from different countries.
Those interested in "International Agro Business Forum-2024", can register and get an electronic ticket here (https://ebiletstore.com/event/international-agro-business-forum).