Qrant müsabiqəsi barədə KOB subyektlərinin məlumatlandırılması və suallarının cavablandırılması üçün onlayn tədbir keçiriləcək.
Martın 1-də, saat 11:00-da Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) təşkilatçılığı ilə KOB-ların təhsil, elm, tədqiqat və dəstək layihələrinin maliyyələşdirilməsi ilə bağlı elan edilmiş 5-ci qrant müsabiqəsinə dair məlumatlandırıcı tədbir keçiriləcək.
Onlayn tədbirin təşkilində məqsəd martın 4-də sənəd qəbuluna start veriləcək 5-ci qrant müsabiqəsinin şərtləri, lazım olan sənədlər, müsabiqəyə müraciət qaydası, layihələrin qiymətləndirilməsi prosesi və müsabiqə barədə KOB subyektlərini maraqlandıran digər sualların cavablandırılması və onları məlumatlandırmaqdır.
KOB subyektləri aşağıdakı linkə daxil olmaqla vebinarda iştirak edə bilərlər:
https://us06web.zoom.us/j/81734245560?pwd=ojHG1LDpk3bNO2N95b0UFfsQ60dx00.1
Meeting ID: 817 3424 5560
Passcode: 353033
Qeyd edək ki, mikro, kiçik və orta sahibkarlığın inkişafı ilə əlaqədar onların təhsil, elm, tədqiqat və dəstək sahələri üzrə layihələrin maliyyələşdirilməsinə dair KOBİA tərəfindən elan edilmiş müsabiqəyə sənəd qəbulu 4 mart 2024-cü il saat 09:00-dan 2 aprel 2024-cü il saat 18:00-dək davam edəcək. Müsabiqəyə sənəd qəbulu elektron formada (info@smb.gov.az) və ya kağız daşıyıcılarda birbaşa Agentliyə (Bakı şəhəri, Ziya Bünyadov 38C, 1969-cu məhəllə, “Bakı KOB evi”) müraciət formasında həyata keçirilir. Qrant müsabiqəsində hər bir layihə üzrə maliyyələşdirilmə məbləği 20 min manata qədərdir. Müsabiqə ilə bağlı ətraflı məlumat üçün: https://bit.ly/3T3rx5r

An online event will be held to brief SMBs about the grant competition and answer their questions.
On March 1, at 11:00 a.m., the Small and Medium Business Development Agency (KOBİA) will hold an informative event on the 5th grant competition announced for financing education, science, research and support projects of SMBs.
The online event aims to address questions and inform SMBs regarding the terms of the 5th grant competition. Applications for the competition will be accepted starting on March 4, and other questions regarding the competition will also be addressed.
SMBs can take part in the webinar via the following link:
https://us06web.zoom.us/j/81734245560?pwd=ojHG1LDpk3bNO2N95b0UFfsQ60dx00.1
Meeting ID: 817 3424 5560
Passcode: 353033
Submission of documents for the competition announced by KOBİA on the financing education, science, research and support projects regarding the development of micro, small and medium enterprises will last from 09:00 on March 4, 2024 to 18:00 on April 2, 2024. Submission of documents for the competition is carried out in electronic form (info@smb.gov.az) or in the form of an application on paper carriers directly to the Agency ("Baku SMB House", block 1969, 38C/Ziya Bunyadov, Baku). The amount of financing for each project in the grant competition is up to 20,000 manats. For more information about the competition: https://bit.ly/3T3rx5r