“Korporativ idarəetmə, investisiyalar və korporativ sosial məsuliyyət” üzrə İşçi Qrupunun iclası keçiriləcək
Biznes mühiti və beynəlxalq reytinqlər üzrə Komissiyanın “Korporativ idarəetmə, investisiyalar və korporativ sosial məsuliyyət” işçi qrupunun 5 aprel 2024-cü il tarixində, saat 15:00-da “Zoom” onlayn platforması vasitəsilə növbəti iclasının keçirilməsi nəzərdə tutulur.
İclasda İşçi Qrupunun 2023-cü il üçün Fəaliyyət Planının müvafiq bəndlərinin və verilmiş tapşırıqların icra vəziyyətinə, eləcə də 2024-cü il üçün qarşıda duran vəzifələrə dair müzakirələr aparılacaqdır.
İclasda işçi qrupa üzv olan dövlət orqanlarının, eləcə də özəl və beynəlxalq şirkətlərin məsul şəxsləri iştirak edəcəkdir.

The meeting of the Task Force for “Corporate management, investments and corporate social responsibility” to take place
It is planned to hold the next meeting of the Task Force for “Corporate management, investments and corporate social responsibility” of the Commission on business environment and international ratings on April 3, 2024, at 11:00 a.m. over “Zoom” online platform.
The relevant paragraphs of the Action Plan for 2023 of the Task Force and the condition of the implementation of assignments as well as tasks ahead for 2024 are set to be discussed at the meeting.
The responsible persons of the state institutions, as well as private and international companies that are members of the task force yo take part in the meeting.