KOBİA və Bilişim Vadisi Bakı arasında ötən il imzalanmış əməkdaşlığa dair Niyyət Protokolu çərçivəsində təlimlər davam edir.
Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) və Bilişim Vadisi Bakının birgə əməkdaşlığı çərçivəsində növbəti təlim keçirilib. “KOB-ların inkişafı - sahibkarlıq təlimləri”ndə KOBİA və Bilişim Vadisi Bakının birgə əməkdaşlığı çərçivəsində baş tutmuş “Gənc startap” sahibkarlıq təlimlərini uğurla başa vurmuş şəxslər və Agentlikdən “Startap” şəhadətnaməsi almış startaplar iştirak ediblər.
Təlimdə Bilişim Vadisi Bakının mentoru tərəfindən komanda qurmaq, idarə etmək, liderlik, texnologiya şirkətlərinə satış, layihənin investisiya qoyuluşu üçün hazırlanması mövzuları tədris olunub, iştirakçıların sualları cavablandırılıb.
Qeyd edək ki, təlimlər KOBİA və Bilişim Vadisi Bakı arasında ötən il imzalanmış əməkdaşlığa dair Niyyət Protokolu çərçivəsində keçirilib.

“SMB development – entrepreneurship trainings” were held
Trainings within the framework of the Protocol of Intent on cooperation, signed last year between KOBİA and IT Valley Baku are  underway.
The next training was held as part of the joint cooperation between the Small and Medium Business Development Agency (KOBİA) and IT Valley Baku. Those who have successfully completed the “Young startup” entrepreneurship trainings taken place within the framework of the joint cooperation between KOBİA and IT Valley Baku and startups that have obtained the “Startup” certificate from the Agency took part in “SMB development – entrepreneurship trainings.
The mentor of IT Valley Baku taught the subjects of teambuilding, management, leadership, selling to technological companies, and preparation of the project for investment, and the questions of participants were answered.
Note that trainings were held within the framework of the Protocol of Intent on cooperation, signed last year between KOBİA and IT Valley Baku.