Qarabağın Bərpa, Yenidənqurma və İnkişafı Sərgisində məhsul və xidmətlərini tanıtmaq istəyən KOB-ların nəzərinə!
KOB-ların məhsul və ximətlərinin tanıdılmasına dəstək məqsədilə "Rebuild Karabakh” Sərgisində KOBİA tərəfindən xüsusi stend qurulacaq.
15-17 oktyabr tarixlərində Bakı Ekspo Mərkəzində 4-cü Azərbaycan Beynəlxalq Qarabağın Bərpa, Yenidənqurma və İnkişafı Sərgisi ("Rebuild Karabakh 2024") keçiriləcək.
Mikro, kiçik və orta sahibkarlıq subyektlərinin məhsul və xidmətlərinin tanıdılmasına, satış imkanlarını genişləndirməsinə və yeni biznes əlaqələri qurmasına dəstək məqsədilə bu il də sərgidə Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA) xüsusi stendlə təmsil olunacaq.
Məhsul və xidmətlərini ödənişsiz olaraq KOBİA-nın stendində sərgiləmək istəyən və fəaliyyət istiqaməti sərginin mövzusuna uyğun gələn KOB-lar 8 oktyabr 2024-cü il tarixinədək müvafiq formanı dolduraraq Agentliyə müraciət edə bilərlər: https://bit.ly/3Rbs44I (Qeyd: “İştirak etmək istədiyiniz tədbir” bölümündə “Rebuild Karabakh 2024” qeyd olunmalıdır).

Для поддержки продвижения товаров и услуг малого и среднего бизнеса, Агентство KOBİA установит специальный стенд на выставке «Rebuild Karabakh».
С 15 по 17 октября в Баку Экспо Центре пройдет 4-я Азербайджанская международная выставка по восстановлению, реконструкции и развитию Карабаха («Rebuild Karabakh 2024»).
С целью поддержки продвижения товаров и услуг микро, малых и средних предприятий (МСП), расширения возможностей для продаж и установления новых деловых связей, Агентство по развитию малого и среднего бизнеса (KOBİA) снова примет участие в выставке с выделенным стендом.
Компании, желающие бесплатно представить свои товары и услуги на стенде KOBİA и чья деятельность соответствует тематике выставки, могут подать заявку в Агентство, заполнив соответствующую форму до 8 октября 2024 года по следующей ссылке:https://bit.ly/3Rbs44I (Примечание: в разделе «Мероприятие, в котором вы хотите принять участие» необходимо указать «Rebuild Karabakh 2024»).